Обрізка рослин у Львові

16.01.2018

В останні роки значно зросла висадка молодих саджанців декоративних рослин у Львові. Слід зазначити, що якість посадкового матеріалу є досить високою, як і їх вартість. Для того, щоб підтримувати якість цих насаджень за ними потрібен кваліфікований догляд. Такий догляд полягає у обрізці дерев та щорічним внесенням добрив. В перші роки після висадження рослин слід приділити увагу формувальній обрізці, яка зводиться до формування майбутнього скелету рослини.

Суть такої обрізки дерев зводиться до видалення гілок, які в майбутньому будуть заважати одна одній та зроблять дерево стійким до сильних вітрів та снігопадів. При цьому також потрібно врахувати місце, в якому зростають дерева, щоб вони не були перешкодою в середовищі, в якому перебувають. Тут потрібно звернути увагу на лінії електропередач, відстань до траєкторії проїзду транспортних засобів. Паралельно з формувальною обрізкою дерев може проводитися санітарна. При ній видаляються поламані, пошкоджені та хворі гілки.

Обрізка рослин у Львові вже протягом двох років виконується фахівцями ландшафтної студії Bellweder. В 2016 та 2017 роках ми проводили обрізку рослин висаджених Олександром Шутюком. В грудні проводилась обрізка рослин по вул. Городоцькій (сакури), проспекті Чорновола (переважно платани), проспекті Червоної Калини (різні рослини), та інших житлових районах Львова. Ви завжди можете замовити послуги по обрізці дерев та кущів подзвонивши в студію ландшафтного дизайну Bellweder. Нагадаємо, що обрізка рослин проводиться в період спокою рослин (коли середньодобова температура становить менше +10 ºС). Розпочати її можна після опадання листя на більшості дерев, а закінчують коли вже починають розпускатися бруньки. Тому важко обрізку рослин прив’язати до календарної дати, оскільки набагато коректніше орієнтуватися на погодні умови.
Отож, сподіваємось, що обрізка рослин у Львові, сформує міцні дерева на вулицях нашого міста, які прикрашатимуть їх в наступному столітті.