Догляд саду

Сад це живий куточок, який потребує Вашої опіки. За її відсутності він починає втрачати свій вигляд. Найшвидше це проявляється на газоні – його забарвлення стає нерівномірним, потім з’являються бур’яни та хвороби. Достатньо газон один раз покосити із запізненням і виникає необхідність у системі заходів для повернення його до попереднього стану.
Рослини без догляду можуть втратити свої декоративні ознаки. Квітучі кущі за відсутності кваліфікованої обрізки цвітуть не так рясно, а якщо їх обрізати неправильно і невчасно – то взагалі можуть припинити цвітіння. Якщо рослини не підживити в потрібний момент то вони ослаблюються і піддаються захворюванням. Тут важливо також якими саме добривами це робити і в який час. Це лише коротенький список проблем, які можуть трапитися з Вашим садом за відсутності догляду.
Спроби власноруч допомогти саду в такій ситуації можуть закінчитися втратою цінних рослин. Наш досвід та кваліфікований персонал, яким володіє «Bellweder», дозволяє нам підтримувати Ваші рослини у найкращому стані. Для Вашої зручності ми пропонуємо такі варіанти догляду за садом з нашою допомогою:

Комплексний догляд за садом – дозволяє якнайкраще стежити за рослинами у Вашому саду. В такому випадку проводиться ряд профілактичних заходів, які дозволяють уникати проблем у майбутньому. Наш садівник постійно веде нагляд за рослинами, вчасно виявляє симптоми захворювання, шкідників і на ранніх стадіях розпочинає боротьбу з ними. Це найефективніший спосіб не втратити цінні рослини.

Сезонний догляд за ділянкою – допоможе Вам доглянути сад у найвідповідальніші моменти – після зими та перед нею.
Весною основною метою догляду є сприяння виходу рослин із стану спокою. Найбільше уваги в цей момент потрібно приділити трьом речам:

  • відновлення газону після зими;
  • обрізка плодових та декоративних;
  • профілактична обробка препаратами для знищення личинок та яєць шкідників.

Осінню догляд в основному спрямований на підготовку рослин до зими, вкривання теплолюбних рослин.

Разові послуги садівника – користуються найбільшою популярністю. Ви звертаєтеся до нас в разі необхідності протягом всього року під певний ряд робіт, які потрібно провести: це може бути стрижка газону або живоплоту, пересадка та підживлення рослин, знищення бур’янів на газоні, боротьба з хворобою рослини та ін.

Ви завжди можете розраховувати на нашу професійну консультацію. Зателефонуйте нам і ми допоможемо Вам доглядати за садом в зручній для Вас формі.